Vděčnost za zpětnou vazbu.

Vnímám oboustranný tok energie, která má blahodárné účinky na tělo i na duši. 

Díky zpětné vazbě dostávám potřebné impulsy k práci.

Terapii a svou energii mohu lépe směřovat tam, kam je aktuálně potřeba.

Hodina vždy zaměřená na daný problém, který ale není pouze fyzický. Zde jsem si začala uvědomovat, že v tom mém životě dělám JÁ něco špatně a pak to odnáší mé tělo. Začala jsem na popud Lucky nad tím přemýšlet. V hodině se nejen protáhnu, zpevním ty nejdůležitější partie, ale i zrelaxuji a to pod vedením skvělé lektorky, která září jako sluníčko a to funguje, jako balzám na mou duši. I když se nám někdy nepovede fyzický problém úplně odstranit, odcházím z hodiny spokojená a uvolněná. Jsou to hodiny plné úsměvů, ale nejen na tváři, ale hlavně na duši. Jsem ráda, že jsem Tě Lucinko mohla poznat, jen tak dále, vše to dává velký smysl.
Monika ČernáEkonomka
Lucka je nejlepší na tělo i na duši. Cvičení s tebou mi pokaždé pomůže od bolesti a přináší obrovskou úlevu, díky tomu a tvému lidskému přístupu, překonávám svou lenost a na každé cvičení s tebou se těším. Jsem přesvědčen, že dobrý fyzioterapeut je lepší než doktor a mám štěstí, že jsem tě potkal. Díky za vše. Bob
Bohumír KahánekJednatel firmy
Individuání lekce i kurzy vedené Luckou doporučuji všem, u každého je stále co zlepšovat. Jsem velmi spokojená s jejím profesionálním přístupem, empatií a pozitivním přístupem :). Pod jejím vedením jsem se naučila zacházet se svým tělem a zlepšila své držení těla. Po posledním porodu jsem využila možnost individuálních lekcí, kde Lucka úspěšně zmobilizovala mé tělo a nastartovala jeho nastavení do dalších let. S ní a s jejím cvičením jsem zvládla starání se o miminko bez komplikací a bez bolesti zad.
Lenka MacalíkováÚčetní
S Luckou a jejími lekcemi SM systému jsem se poprvé setkal před osmi léty, když mě dostihly dlouho neřešené bolesti beder. Na deseti skupinových lekcích jsem pochopil, jak správným cvičením předcházet problémům v bederní části zad. Lucka mi skvěle pomohla i letos, kdy se mi “zablokoval” krk. Po odeznění největších bolestí jsme začali na individuálních lekcích cvičit, tentokrát hlavně v oblasti hrudníku. Hurá – už mě nic nebolí! Přesto jsem se rozhodl pokračovat v individuálních hodinách. Zaměřujeme se na posilování svalů hlubokého stabilizačního systému trupu a páteře a taky na kompenzaci přetížených partií amatérského běžce. Lucko díky, jsi skvělá! A taky pozitivní, přísná, ale citlivá, přesně popisuješ, na co se při cvičení soustředit (taky proto, že jsi sportovec), je s Tebou sranda a jsi velkou inspirací – tvrdě pracuješ na životní změně = dělat v životě to, kde jsi nejlepší a baví tě to!
Pavel HlavicaProdejní manažer
Po více než roce zkoušení a hledání čehokoliv, co mi pomůže od paralyzující bolesti a vrátí do normálního života, jsem začala docházet na individuální cvičení k Lucce. Týden po týdnu mi bylo lépe, bolest odcházela. Po cvičení jsem se cítila nabitá a s občasným cvičením doma jsem zase fit. Cvičit určitě nepřestanu. Lucko, jsi můj Anděl Strážný. Děkuji za čas, pozornost a péči, kterou jsi mi věnovala a věnuješ stále. Alena
Alena BaďurováEkonomka
K Lucce jsem se dostala rok po porodu s diastázou, když mi nebylo doporučeno cvičení v posilovně nebo kondiční tréninky. I když se jedná o pomalé cvičení s důrazem na správné dýcháni a provedení cviků, ty správné svaly dostávají pořádně zabrat. Diastáza se velice zmenšila, přestaly bolesti zad. Doma stačí cviky zacvičit a druhý den je po bolesti. Lucka mi poradila cviky i při druhém problémovém těhotenství. Břišní svaly jsou na tom lépe než při prvním těhotenství. Díky Lucce zase vím, jak správně stát, zvedat věci ze země. Tělo je vzpřímenější a pevnější.
Petra KoličováAdministrativní pracovník
Před třemi lety jsem začala mít obrovské bolesti zad a ramene. Mé zaměstnání a neaktivita mě dohnala. Po všech různých vyšetřeních a obstřiku jsem dostala doporučení od lékařky na úžasnou Lucku :). Začala jsem docházet na individuální hodiny, kde jsem poprvé ve svém životě začala vnímat své tělo. Zapojit střed těla dalo kus práce. Díky přístupu Lucky k mému problému se to povedlo. Pravidelnost a uvědomění mi pomohlo začít znova žít a to aktivně a bez bolesti. Velkým pomocníkem je pro mne SM systém a uvědomovat si v běžném životě správné pohybové návyky. Stále pravidelně cvičím a docházím na individuální hodiny. Lucka nejen pomůže v konkrétním problému, ale uzdraví Vás i uvnitř. Má obrovský dar Vás navnímat a nasměrovat.
Jana BučkováKadeřnice
Chodím k Luci už druhým rokem a hodina s ní je pro mne balzámem nejen pro tělo ale i duši. Pokaždé mne přivítá s úsměvem na rtech a já vím, že zase udělám něco moc dobrého pro sebe. Na individuálních lekcích zažívám uvolnění i posílení celého těla, krásná rovnováha. Díky Luci jsem našla střed těla a naučila se jej používat a to i v každodennosti života. Přestaly mě bolet záda v oblasti beder a nádherně se mi uvolnila krční páteř. Luci děkuji a už se těším na další lekci.
Hanka ŠkanderováÚčetní a daňové poradenství